Страхування

Наш відділ страхування щоденно працює для Вашої безпеки та комфорту. Тепер, заїхавши до нас в автосалон Хюндай Автотрейдінг за адресою м. Одеса, вул. 6-й км Овідіопольської дороги, 10/2, Ви можете застрахувати Ваш автомобіль швидко, надійно та якісно.

 

КАСКО "Все включено"

Що можна застрахувати?

   Транспортний засіб, зареєстрований в уповноважених органах Міністерства внутрішніх справ України, яке належить Страхувальнику на правах власності, повного господарського відання, оперативного управління або інших законних підставах (договір оренди, лізингу тощо), а також встановлене на транспортному засобі додаткове обладнання, а саме:
· легкові автомобілі
· вантажні автомобілі
· автобуси
· Причепи (для вантажних ТЗ)
 

Від чого можна застрахувати?

  Страхування наземного транспорту здійснюється на базі «All Risks» (страхування від всіх ризиків) - крім традиційних ризиків «Викрадення», «Збитки внаслідок ДТП», збитки в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, завдані внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.
 

Страхові ризики

· Збитки внаслідок ДТП. Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих складових частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо - транспортної пригоди.
 
· Викрадення. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За ризиком покривається викрадення транспортного засобу під час його знаходження в будь-якому місці в будь-який час.
 
· Збиток внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі, крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів ( дерев, снігу, каміння, рекламних щитів і т.п.), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок зовн нього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій *.
 
* - Якщо такі події не є виключенням за договором страхування.
 
 

Обов'язкова автоцивілка

  Цей вид страхування є обов'язковим згідно Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (далі - Закон).
 

Що можна застрахувати?

   Цивільної відповідальності за шкоду, заподіяну майну, життю або здоров'ю третіх осіб, внаслідок ДТП, яке сталося з вини водія застрахованого транспортного засобу (далі також - ТЗ).
 
   З 19 вересня 2011 року у зв'язку зі змінами в законодавстві ОСАГО ВНТЗ може бути укладений тільки один тип договору, умови страхування якого відповідають договору 1-го типу. За таким договором застрахованою вважається відповідальність будь-якої особи, яка на законних підставах керує транспортним засобом, зазначеним у полісі.
 

На який термін може бути укладений поліс?

   Щодо ТЗ, постійно зареєстрованих в Україні і які не підпадають під обов'язковий технічний контроль (ОТК), поліс укладається строком на 1 (один) рік. Винятком є ​​ТЗ, що мають тимчасову реєстрацію або ті, які зареєстровані в інших країнах, і ТС, які підпадають під ОТК. Відносно таких ТЗ укладаються договори з терміном дії від 15 днів до 1 року.
 

Страхова сума

   Відповідно до Закону, страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, встановлена ​​в розмірі 100 000 грн. на кожного потерпілого (не більше 5-ти осіб).
   Страхова сума (ліміт відповідальності) за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю третіх осіб становить 200 000 грн. на одного потерпілого.
  Розмір безумовної франшизи при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну потерпілих осіб, складає 1000 грн.
  Франшиза за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю третіх осіб, не застосовується.
 
Автосалон Хюндай  ДП "Автотрейдинг Одесса" 

Україна, 65054, м.Одеса, вул.6-й км Овідіопольської дороги, 10/2

· Салон: 380 48 734 36 63

· Сервіс та запчастини: 380 48 734 36 93

· Відділ гарантії: 380 48 734 36 91